Čokoládové kúsky bielej čokolády vhodné na pečenie. Ideálne pre výrobu čokoládových kúskov do cookies. Príprava: Nasypte požadované množstvo kúskov priamo do požadovaného výrobku (napr. cesto na cookies).
Balenie obsahuje: 350 g
cukor, sušené plnotučné mlieko, kakaové maslo (21 %), sušené odstredené mlieko, emulgátor: E322 (sója), prírodná aróma (vanilka)
| Alergény | mlieko |
| Energetická hodnota kJ | 2215 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 529,3 kcal |
| Tuk | 27,6 g |
| - z toho nasýtených | 16,6 g |
| Sacharidy | 63,2 g |
| - z toho cukry | 62,8 g |
| Bielkoviny | 6,6 g |
| Soľ | 0,2 g |
Holandsko
| Kategória: | Čokoládové kúsky |
| Biela čokoláda | |
| Výrobca | FunCakes |
| EAN | 8720143515620 |
| Kód produktu | f30145 |